Kontakt - w czym możemy pomóc

GRUPA SZYMBUD Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Częstochowska 2 G
42-270 Kłomnice
NIP 949-222-17-56, REGON 368639168
KRS 0000698140


Biuro handlowe:
Wały Dwernickiego 117/121
42-200 Częstochowa
biuro@grupa-szymbud.pl

Magazyn:
tel. 721 744 028

Szymon Bartnik – Prezes Zarządu
tel. 601 712 679
szymon.bartnik@grupa-szymbud.pl

Zbigniew Gawlikowski – Dyrektor
tel. 504 570 803
z.gawlikowski@grupa-szymbud.pl

Joanna Bartnik – biuro handlowe
tel. 607 847 345
joanna.bartnik@grupa-szymbud.pl

Grzegorz Bartnik -inżynier budowy
tel. 605 274 791
grzegorz.bartnik@grupa-szymbud.pl

Karol Przygodzki - kierownik budowy
tel. 661 137 013
karol.przygodzki@grupa-szymbud.pl

Krystian Koczkodaj - kierownik kontraktu
tel. 783 867 911
krystian.koczkodaj@grupa-szymbud.pl

Damian Ryszka - inżynier budowy
tel. 726 373 450
damian.ryszka@grupa-szymbud.pl

  • E-mail:
  • Wiadomość:

Pokaż Szymbud - budujemy kompleksowo na większej mapie